Extra Özet Raporu Ekranı

Uzaktan Destek için Uzaktan DestekProgramını indiriniz...

Extra Özet Rapor Ekranı Ön Muhasebe Programına Giriş yaptığınızda otomatik olarak açılmakta ve size mali durumunuz hakkında özet bilgi sunmaktadır.

Özet Rapor Ekranında Stok Kalan Raporu, Personel Bakiye Raporu, Müşteri Bakiye Raporu, Firma Bakiye Raporu, Vadesi Yaklaşanlar Taksitler, Vadesi Yaklaşanlar Çekler, Kasa Bakiye Raporu, Banka Bakiye Raporu toplu olarak görebilirsiniz.

Açılışta Özet Raporu görmek istemiyorsanız, ekranın sağ alt köşede bulunan "Program Açılışında Göster" seçimini kaldırmanız yeterlidir. Extra Ön Muhasebe Programı içerisinden Özer Rapor ekranına ulaşmak için Raporlar > Özet Rapor( Detay ) menüsünü kullanabilirsiniz.

Extra Özet Rapor ekranını Kişiselleştirmek için Ayarlar Butonuna tıklayarak Raporları gösterebilir ya da kaldırabilirsiniz.

Stok Kalan Raporu

Stok Kalan Raporu ile Ürün Giriş ve Faturalı Satış işlemleri sonrasında Stoğunuzda Kalan Ürün adetlerini görebilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Stok Kalan Raporu  Stok Kalan Raporu Butonuna tıklayarak Stok Kalan Raporu ana ekranına ulaşabilir, Stok Kodu, Stok Barkod No, Stok Adı, Stok Açıklama, Stok Kategori alanlarına göre detaylı Filtreleme yapabilirsiniz.

Stok Kalan Raporu; Stok Kalan Adet alanına göre Artan Sıralı olarak ( En Az Kalan Stok En Üstte ) gelmektetir. Stok Kalan Adet Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Azalan Sıralama ( En Çok Kalan Stok En Üstte ) olarak listeleyebilirsiniz.

 

Personel Bakiye Raporu

Personel Bakiye Raporu ile Personelinizin alacağı maaşı, yapmış olduğunuz ödemeyi ve personele yapılacak Kalan Maaş Tutarını, Raporun alt kısmında da Toplam Ödemeniz gereken Maaş tutarını görebilirsiniz.

Personel Bakiye Raporu üzerinde, Personel Bakiye kaydına iki defa tıkladığınızda Personel Maaş Hareket ekranına ulaşarak Personel Maaş (Hakediş) Kaydı ve Personel Ödeme Kaydı yapabilir, Personel Ödeme (Tediye) Makbuzu ve Personel Maaş (Hakediş) Raporu yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Personel Bakiye Raporu Personel Bakiye Raporu Butonuna tıklayarak Personel Bakiye Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Personel Birimi ve Kalan Maaş Tutarına göre filtreleme yapabilir, Personel Bakiye Raporu yazdırabilirsiniz.

Personel Bakiye Raporu; Personel Bakiye alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Çok Alacağı olan Personel En Üstte ) gelmektetir. Personel Bakiye Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama ( En Az Alacağı olan Personel En Üstte ) olarak listeleyebilirsiniz.

 

Müşteri Bakiye Raporu

Müşteri Bakiye Raporu ile Müşterilerinizin Toplam Borç, yapmış olduğunuz Toplam Tahsilat ve Kalan Bakiyelerini görebilirsiniz.

Müşteri Bakiye Raporu üzerinde Müşteri Bakiye Kaydına iki defa tıkladığınızda Müşteri Cari Hareket ana ekranına ulaşarak Borç Kayıt, Tahsilat Kayıt, Çek-Senet ile Tahsilat, Fatura Giriş ve Taksitli Satış işlemleri yapabilir, Tahsilat Makbuzu, Cari Hareket Raporu, Detaylı Cari Hareket Ekstresi yazdırabilir, Cari Hareket Ekstresini E-Posta ile yollayabilir, Güncel Bakiye Bilgisini SMS olarak gönderebilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Müşteri Bakiye Raporu Müşteri Bakiye Raporu Butonuna tıklayarak Müşteri Bakiye Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Cari Grubu ve Bakiye Tutarına göre filtreleme yapabilir, Müşteri Bakiye Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında tüm müşterilerinizin Toplam Borç Toplam Tahsilat ve Toplam Bakiyesini hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Müşteri Bakiye Raporu; Müşteri Bakiye alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Çok Borcu olanlar En Üstte ) gelmektetir. Bakiye Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Çok Tahsilat yapılan En Üstte ) listeleyebilirsiniz.

 

Firma Bakiye Raporu

Firma Bakiye Raporu ile Tedarikçi (Toptancı) Firmalarınızın Toplam Borç, yapmış olduğunuz Toplam Ödeme ve Kalan Bakiyelerini görebilirsiniz.

Firma Bakiye Raporu üzerinde Firma Bakiye Kaydına iki defa tıkladığınızda Firma Cari Hareket ana ekranına ulaşarak Borç Kayıt, Ödeme Kayıt, Çek-Senet ile Ödeme, Fatura Kayıt ve Taksitli Satın Alma işlemleri yapabilir, Tediye Makbuzu, Cari Hareket Raporu, Detaylı Cari Hareket Ekstresi yazdırabilir, Cari Hareket Ekstresini E-Posta ile yollayabilir, Güncel Bakiye Bilgisini SMS olarak gönderebilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Firma Bakiye Raporu Firma Bakiye Raporu Butonuna tıklayarak Firma Bakiye Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Cari Grubu ve Bakiye Tutarına göre filtreleme yapabilir, Firma Bakiye Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında tüm tedarikçi firmalarınızın Toplam Borç Toplam Tahsilat ve Toplam Bakiyesini hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Firma Bakiye Raporu; Firma Bakiye alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Çok Borclu olunanlar En Üstte ) gelmektetir. Bakiye Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Çok Ödeme yapılan En Üstte ) listeleyebilirsiniz.

 

Müşteri Taksit Raporu

Müşteri Taksit Raporu ile Taksitli Satış yapmış olduğunuz Müşterilerinizden Vade Tarihi 15 günden az kalan Taksitleri görebilirsiniz.
Özet Rapor Ayarlar kısmından 15 günlük periyodu istediğiniz periyoda güncelleyebilirsiniz.

Müşteri Taksit Raporu üzerinde Müşteri Taksit Kaydına iki defa tıkladığınızda Müşteri Taksit Hareket ana ekranına ulaşarak Yeni Sözleşme Kayıt, Taksit Kayıt, Taksit Tahsilat ve Taksit Tahsilat İptal işlemlerini yapabilir, Taksit Tahsilat Makbuzu, Müşteri Taksit Hareket Raporu yazdırabilir, Müşteri Taksit Tutar ve Taksit Tarih Bilgisini Hatırlatma SMS'i olarak gönderebilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Müşteri Taksit Raporu Müşteri Taksit Raporu Butonuna tıklayarak Müşteri Taksit Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Müşteri Adı Soyadı ve Taksit Ödeme Durumuna göre filtreleme yapabilir, Müşteri Taksit Hareket Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında vade periyodu içindeki Toplam Taksit Tutarını hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Müşteri Taksit Raporu; Müşteri Vade Tarihi alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Yakın Ödeme Tarihi En Üstte ) gelmektetir. Vade Tarih Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Uzak Ödeme Tarihi En Üstte ) listeleyebilirsiniz.

 

Firma Taksit Raporu

Firma Taksit Raporu ile Taksitli Satın Alma yaptığınız Firmalardan Vade Tarihi 15 günden az kalan Taksitlerinizi görebilirsiniz.
Özet Rapor Ayarlar kısmından 15 günlük periyodu istediğiniz periyoda güncelleyebilirsiniz.

Firma Taksit Raporu üzerinde Firma Taksit Kaydına iki defa tıkladığınızda Firma Taksit Hareket ana ekranına ulaşarak Yeni Sözleşme Kayıt, Taksit Kayıt, Taksit Ödeme ve Ödenen Taksit İptal işlemlerini yapabilir, Taksit Tediye Makbuzu, Firma Taksit Hareket Raporu yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Firma Taksit Raporu Firma Taksit Raporu Butonuna tıklayarak Firma Taksit Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Firma Adı Soyadı ve Taksit Ödeme Durumuna göre filtreleme yapabilir, Firma Taksit Hareket Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında vade periyodu içinde ki Toplam Taksit Tutarını hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Firma Taksit Raporu; Firma Vade Tarihi alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Yakın Ödeme Tarihi En Üstte ) gelmektetir. Vade Tarih Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Uzak Ödeme Tarihi En Üstte ) listeleyebilirsiniz.

 

Müşteri Çek-Senet Raporu

Müşteri Çek-Senet Raporu ile Müşterilerinizden Almış Olduğunuz Çek ve Senetlerden Vade Tarihi 15 günden az kalanları görebilirsiniz.
Özet Rapor Ayarlar kısmından 15 günlük periyodu istediğiniz periyoda güncelleyebilirsiniz.

Müşteri Çek Senet Raporu üzerinde Müşteri Çek Senet Kaydına iki defa tıkladığınızda Müşteri Çek Senet Hareket ana ekranına ulaşarak Müşteri Çek Senet kayıt Durumunu Tahsilat, Ciro olarak güncelleyebilir, Seri Çek Senet Kayıt yapabilir, Çek Senet Yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Müşteri Çek Senet Raporu Müşteri Çek Senet Raporu Butonuna tıklayarak Müşteri Çek Senet Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Vade Tarihi, Çek Senet Bordro No, Evrak Durumuna göre filtreleme yapabilirsiniz.

Rapor alanının altında vade periyodu içinde müşterilerinizden almış olduğunuz Toplam Çek Senet Tutarını hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

 

Şahsi Çek-Senet Raporu

Şahsi Çek-Senet Raporu ile Kesmiş Olduğunuz Çek ve Senetlerden Vade Tarihi 15 günden az kalanları görebilirsiniz.
Özet Rapor Ayarlar kısmından 15 günlük periyodu istediğiniz periyodda güncelleyebilirsiniz.

Şahsi Çek Senet Raporu üzerinde Çek Senet Kaydına iki defa tıkladığınızda Şahsi Çek Senet Hareket ana ekranına ulaşarak kesmiş olduğunuz Çek Senet kayıtları Durumunu Ödendi, Ciro olarak güncelleyebilir, Seri Çek Senet Kayıt yapabilir, toplu olarak ya da tek tek kesmiş olduğunuz Çek Senet Yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Şahsi Çek Senet Raporu Şahsi Çek Senet Raporu Butonuna tıklayarak Şahsi Çek Senet Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Vade Tarihi, Çek Senet Bordro No, Evrak Durumuna göre filtreleme yapabilirsiniz.

Rapor alanının altında vade periyodu içinde kesmiş olduğunuz Toplam Çek Senet Tutarını hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

 

Kasa Bakiye Raporu

Kasa Bakiye Raporu ile tüm tanımlı kasalar için yapmış olduğunuz Toplam Tahsilat, Toplam Ödeme ve Kasa Bakiyelerini görebilirsiniz.

Kasa Bakiye Kaydı üzerine iki defa tıkladığınızda Kasa Hareket ana ekranına ulaşarak Tahsilat Kayıt, Borç Kayıt ve Kasa Virman İşlemleri yapabilir, Kasa Hareket Raporu yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Kasa Bakiye Raporu Kasa Bakiye Raporu Butonuna tıklayarak Kasa Bakiye Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Kasa Adı ve Kasa İşlem Tipine göre filtreleme yapabilir, Kasa Bakiye Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında tüm kasaların Toplam Bakiyesini hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Kasa Bakiye Raporu Bakiye Tutar alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Büyük Kasa Bakiyesi En Üstte ) gelmektetir. Kasa Bakiye Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Küçük Kasa Bakiyesi En Üstte ) listeleyebilirsiniz.

 

Banka Bakiye Raporu

Banka Bakiye Raporu ile tüm tanımlı bankalar için yapmış olduğunuz Toplam Tahsilat, Toplam Eft ve Banka Bakiyelerini görebilirsiniz.

Banka Bakiye Kaydı üzerine iki defa tıkladığınızda Banka Hareket ana ekranına ulaşarak Tahsilat Kayıt, Borç Kayıt ve Banka Virman İşlemleri yapabilir, Banka Hareket Raporu yazdırabilirsiniz.

Raporun alt kısmında bulunan Banka Bakiye Raporu Banka Bakiye Raporu Butonuna tıklayarak Banka Bakiye Raporu ana Ekranına ulaşabilir, Tarih Aralığı, Banka Adı ve Banka İşlem Tipine göre filtreleme yapabilir, Banka Bakiye Raporu yazdırabilirsiniz.

Rapor alanının altında tüm bankaların Toplam Bakiyesini hesaplanmış olarak görebilirsiniz.

Banka Bakiye Raporu; Bakiye Tutar alanına göre Azalan Sıralı olarak ( En Büyük Banka Bakiyesi En Üstte ) gelmektetir. Banka Bakiye Sütunu başlığına tıklayarak Sıralamayı Artan Sıralama olarak ( En Küçük Banka Bakiyesi En Üstte ) listeleyebilirsiniz.


Program Ekran Görüntüsü


icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım