Programlar

Ön Muhasebe Programı

Extra Ön Muhasebe Programı ile Basit, Kolay ve Hızlı bir şekilde Barkodlu satış yapabilir, istediğiniz model yazıcı ile Fatura Yazdırabilir, Müşterilerinizden Alacağınızı takip edebilir, Kasa Defterinizi bilgisayar ortamından basit, kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Extra Ön Muhasebe Programımız ile Stok, Cari, Kasa, Banka, Fatura, İrsaliye, Çek-Senet ve Personel ile ilgili işlemlerinizi sade ekranlarda herhangi bir yardım ve ya desteğe ihtiyaç duymadan basit, kolay ve hızlı bir şekilde kaydedebilir, kolay kullanımlı raporlama ekranları ile detaylı olarak raporlayabilir, raporları excel ve pdf formatına dönüştürebilirsiniz.

Kayıt ve Rapor Ekranlarında ki listeler üzerinde sağ tıklayarak istemediğiniz alanları gizleyebilir, sütun yerlerini değiştirerek programımızı istediğiniz şekilde özelleştirebilir,
Liste başlıklarına tıklayarak kayıtları büyükten – küçüğe ve ya küçükten – büyüğe sıralayabilirsiniz. 
 

 Fatura Programı

Extra Fatura Programı ile Fatura Giriş ve Faturalı Satış işlemlerinizi basit, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Faturalı satış ekranında satmış olduğunuz ürünler stoktan düşerken, aynı anda Fatura Tutarı Müşteri Borcuna işlenir, tahsilat tutarı seçmiş olsuğunuz kasa hesabına giriş olarak aktarılır ve Müşterinize tahsilat kaydı eklenir. Bu sayede fatura kaydı yaptıktan sonra ayrıca müşteriye tahsilat kaydı yapmanıza gerek kalmadan basiti kolay ve hızlı bir şekilde faturalı satış işlemi, müşteri tahsilat ve kasa giriş işlemi tamamlanmış olur.

Hızlı Satış menüsü ile ürünlerinizi hiç aramadan dokunmatik ekrandan tıklayarak faturaya ekleyebilirsiniz, ayrıca ürün barkodu okutarak barkodlu satış işlemi yapabilirsiniz.

Faturalı satış yapmış olduğunuz müşterinizi seçtiğinizde, müşterinizden ne kadar alacağınız olduğunu görebilir, tek tıklama ile müşteri hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Satmış olduğunuz Ürünler için kalem iskonto ve ya fatura altı istonto yapabilir, tevkifatlı fatura kesebilir ve istediğiniz model yazıcıdan fatura yazdırabilirsiniz.
 

Stok Takip Programı

Extra Stok Programı BARKOD sistemi ile uyumludur. Ürün satış işlemlerinizi Barkod okuyucunuz ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Ürün Satış özelliği ile barkodsuz ürünleriniz ile en çok sattığınız ürünlerinizi bir tıkla satış yapabilirsiniz. Satış işleminde her ürün için farklı oranlarda kalem iskonto yapabilir, ayrıca alt iskonto uygulayabilirsiniz.

Stok tanımlama esnasında deponuzda ve raflarınızda bulunan stok miktarının girişini otomatik olarak yapabilirsiniz. Bu sayede basit kolay ve hızlı bir şekilde ürün tanımlama esnasında Ürün Girişlerini yaparak Stok Kalan Raporunuzu sağlıklı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Stoklarınız için Minimum Adet girebilirsiniz, satış işleminde stok kalan adedi minimum adet altına düşen ürünler için Kritik Stok uyarısı alabilirsiniz.

Stoklarınızı kategorilendirebilir, belirlemiş olduğunuz kategorilere göre raporlayabilir ve bu sayede en çok satış yaptığınız ürün gruplarını belirleyerek reklam ve satış stratejileri belirleyebilirsiniz. Doğru reklam sizi rekabet ortamında bir adım ileri taşıyacaktır.

Stok Kalan Raporu ekranında, elinizdeki stok miktarının alış ve satış fiyatlarınıza göre mali değerini izleyebilir ve elinizde toplamda kaç paralık stoğunuz olduğunu hesaplayabilirsiniz. Tüm Özet ve Detaylı Ürün Raporlarını excel ve pdf ortamına aktarabilirsiniz.
 

Cari Takip Programı

Extra Cari Takip Programı ile Müşterilerinizde Alacaklarınızı ve Firmalara olan Borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Hesap Ekstesi isteyen müşterilerinizin cari hesap ekstelerini basit, kolay ve hızlı bir şekilde PDF ortamında müşterinize e-posta ile gönderebilir ve hızlı bir şekilde mutabakat sağlayabilirsiniz,

Müşteri tahsilat işlemleri otomatik olarak kasaya aktarıldığı için hızlı bir şekilde kasa defterinizi görebilir, nakit akışınızı izleyebilirsiniz,

Müşteri bakiye raporunda sadece alacaklı olduğunuz müşterilerinizi raporlayarak daha verimli sonuçlar alarak finansal durumunuzu takip edebilirsiniz.
 

Kasa Programı

Extra Kasa Programına dilediğiniz kadar kasa tanımlaması yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz ödemelerinizi Kasa Çıkış ekranından basit, kolay ve hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.
Gün sonunda kasa hareket raporu ile kasa defteri mantığında günlük kasa hareketlerinizi inceleyebilir, raporlarınızı excel ve pdf ortamına aktarabilirsiniz.

Günlük Kasa Hareket ve Günlük Kasa Bakiye raporlarında her gün için otomatik gün sonu devir işlemi yapmaktadır. Bu sayede program içerisinde ayrıca günsonu işlemi yapmanıza gerek kalmaz.
 


Müşteri Yorumları

Toplam Yorum : 56
Puan:5 / 5 Puan

Şahin ÇİFTÇİ - NOVA GLASS
29.07.20185 Puan

Merhabalar muhasabe programı olarak en kolay ve cok pratik bir uygulamadır.Piyasadaki yüksek fiyatlı uygulamara boşa para vermenize gerek yok.%100 müşteri destegi ve memnuniyet garantilidir.. devamı...

Mehmet ÖZTAŞ - ÇİÇEKOĞLU ECZANESİ
28.07.20185 Puan

3 AYDIR KULLANDIĞIM ÖN MUHASEBE PROGRAMI İÇİN; ÇOK İŞİME YARADIĞINI SÖYLERSEM ABARTMIŞ OLMAM. GERİ DÖNÜŞLER İÇİN YUSUF BEYE TEŞEKKÜRLER. devamı...

Şevket OĞUZ - NEHİR YAPI
27.07.20185 Puan

Selamunaleykum, Extra Yazılım Yusuf Bey'e sabırlı ve bir o kadar da Müşteri Haklıdır prensiplerinden dolayı öncelikle teşekkürlerimi sunarım, Programın tanıtımı, Eğitimi ve Satış Sonrası Özverili Hizmetlerinden dolayı 5 yıldızdan fazlasını hakediyorlar. devamı...

Diğer Kullanıcı Yorumları

Etiketler

Extra Paket Programlar, 
Program Listesi, 
Program Modülleri, 
Stok Takip Modülü, 
Cari Takip Modülü, 
Kasa Takip Modülü, 
Fatura Takip Modülü, 
Ön Muhasebe Modülü, 
Ön Muhasebe Paket Programı, 
Fatura Paket Programı, 
Stok Paket Programı, 
Cari Paket Programı, 
Kasa Paket Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım