Extra Taksit Takip Raporu

Uzaktan Destek için Uzaktan DestekProgramını indiriniz...

Extra Taksit Takip Raporunda Vadeli Alacaklarınızı ve Taksitlerinizi Otomatik Uyarı ile rahatlıkla takip eder, İş yoğunluğundan dolayı Alacaklarınızı unutmadan vaktinde tahsil edip finans sıkıntısı çekmeden Vadeli Borçlarınızı zamanında yaparsınız.

Extra Ön Muhasebe Programında Kullanıcı Giriş işlemi yaptıktan sonra karşınıza 15 günlük periyotta Vadelisi yaklaşan Taksidiniz varsa sizden Raporu gürüntülemek için onay ister. Onay vermeniz durumunda Taksit Takip ekranı açılarak Müşterilerinizden yapacağınız Vadeli Tahsilatlar, Taksitler, Çekler ve Senetler Raporlanır. 

Ayrıca rapor ekranında Vadesi Yaklaşan Ödemeleriniz de listelenmektedir. Vadesi Yaklaşan Ödemeler sekmesinde Tedarikçi Firmalara yapacağınız ödemeler, Taksitleriniz, Kredileriniz ve Genel Giderler ekranında kaydetmiş olduğunuz Elektrik Faturası, Telefon Faturası ve Aidatlar gibi Genel Giderlerinizi görebilirsiniz.

Taksit Takip Ekranı sayesinde önümüzde ki 15 gün içerisinde toplamda ne kadar Alacağınız var, ne kadar Ödemeniz var görebilir, nakit durumunuza göre harcamalarınızı planlayabilir ve mali durumuzunuzu görerek kendinizi sıkmadan ödemeleriniz için finansman sağlayablirsiniz.

Ayarlar - Program Ayarları menüsü Genel Ayarlar sekmesinden Vade Kalan Gün sayısını istediğiniz tarih aralığına göre değiştirerek istediğiniz periyodda Taksitlerinizi takip edebilir, ya da Vadesi yaklaşan Borç Alacak Raporu Göster seçimini kaldırarak program açılışında rapor ekranını kapatarak Extra Ön Muhasebe Programını kişiselleştirebilirsiniz. 


Program Ekran Görüntüsü


Etiketler

Alacak-Verecek Raporu, 

Vadeli Borçlar Raporu, 

Vadeli Alacak Raporu, 

Taksitli Satış Raporu, 


icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım