Hakkımızda

1995 Yılında Aydında kurulan Extra Yazılım, 2011 Eylül ayından itibaren hizmetlerine İzmir’den devam etmiştir. Extra Yazılım; Siz değerli dostlarımız için Özel Yazılımlar, Paket Programlar, Web Sayfası, Canlı Sunum, Google SEO, Veri Girişi, Sanal Tur ve Baskı hizmetlerinde kalıcı hizmetler sunarak, rekabet içindeki ticari ortamınızda Size daima bir adım önde olma fırsatı sunuyor.

Kendi çalışma prensipleri yerine SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZDAN GELEN İstek ve Önerileri dikkate almayı prensip edinmiş olan firmamız sadece yazılım ve web tasarım ihtiyacınızı karşılamaktan öte bu alanda size danışmanlık yaparak şirketinizin performansını en üst düzeyde tutmanıza yardımcı olmaktadır.
 

Bilgisayar Programları, gereksiz iş yükünü ortadan kaldırarak işlerin daha hızlı bir şekilde ilerlemesini, az zamanda çok iş yapıp kazancınızın artmasını sağlar.


Biz Extra Yazılım ekibi olarak tam da bu amaca yönelik olarak Paket Programlarımızda ve Özel projelerimizde, siz dostlarımızdan gelen istek ve öneriler doğrultusunda Kullanımı Kolay, Basit ve Kullanıcı Dostu ekranlar hazırladık, daha da kolay kullanım için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İşlemlerinizi başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan, tek bir noktadan yürütebilmeniz için talepleriniz doğrultusunda modüllerimiz üzerinde Size Özel eklentiler geliştirmekteyiz.

Paket olarak sunduğumuz Programlarımız; Extra Ön Muhasebe Programı, Extra Stok Programı, Extra Cari Programı, Extra Kasa Programı, Extra Fatura Takip Programı, Extra Sözleşme Programı, Extra Çek-Senet Programı, Extra Abone Takip Programı, Extra CD Takip programlarıdır.icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım