Extra Ürün Listesi

Exta Stok Takip Programında tanımladığınız Ürün Bilgilerinizi toplu olarak düzenlemek, hızlı ürün kaydı yapmak ve toplu olarak ürün silmek için Ürün İşlemleri > Ürün Listesi menüsünden Ürün Listesi Ekranına ulaşabilirsiniz.

Extra Stok Takip Programında Ürün Listesi ekranı altında Hızlı İşlem seçimini yaparak Ürün Listesi üzerinde Basit, Kolay ve Hızlı bir şekilde, Mevcut Stok Kart İsimlerini düzenleyebilir, Ürün Barkod Numarasını düzenleyebilir, Ürün Fiyatlarını Güncelleyebilir, Ürün Minimum Adetlerini güncelleyebilir, Hızlı Ürün Sıra Numaralarını düzenleyebilirsiniz.

Ürün Listesi ekranında, Ürün Kodu, Ürün Barkod Numarası, Ürün Adı, Ürün Açıklama, Ürün Kategori - 1 , Ürün Kategori - 2 ve Ürün Kategori - 3 alanlarına göre filtreleme yaparak güncellemek ve ya silmek istediğiniz ürün grubuna rahatlıkla ulaşailirsiniz.

Güncelleme yapmak istediğiniz Ürün Bilgisine tıkladığınızda seçmiş olduğunuz ürün otomatik olarak Düzenleme Moduna  geçecektir.
Tüm ürünler için Güncelleme işlemini tamamladıktan sonra ekranın alt kısmında Kaydet butonuna tıklayarak yapmış olduğunuz değişiklikleri kaydedebilirsiniz.
Yaptığınız değişiklikleri İptal etmek için İptal Et Butonuna basınız.

Toplu olarak Ürün Bilgilerini silmek için, Silmek istediğiniz ürünleri seçip Sil Butonuna basmanız yeterlidir.


Ekran Görüntüsü


Etiketler

Hızlı Ürün Düzenle, 
Hızlı Stok Kart Düzenle, 
Hızlı Ürün Ekleme, 
Hızlı Ürün Listesi, 
Kolay Stok Kart Düzenle, 

icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım