Cari Takip Programı

Extra Cari Takip Programı ile ürün sattığınız Müşterileriniz ve ya ürün aldığınız Firmalarınızı ayrı ayrı Extra Cari Takip Programına kaydedebilirsiniz, Müşterilerinizin ve Firmalarınız ödeme ve tahsilat işlemlerini takip edebilir, ödeme girişi yapabilir, seçili olan Cari ( müşteri ve ya firma ) için basit, kolay ve hızlı bir şekilde Fatura kaydı yapabilirsiniz.


Müşteri Hesap Hareket ekranında; Müşterilerinize basit, kolay ve hızlı bir şekilde Tahsilat Kaydı işleyip tahsilat makbuzu yazdırabilir, Müşterinize vermiş olduğunuz bir mal ve ya hizmetten dolayı Borç Kaydı işleyebilir, Faturalı Satış yapabilir, Hızlı Taksit işleyebilir, Taksit Tahsilatı yapabilir, Çek – Senet Kaydı yapabiliriniz.
Tüm bu işlemleri Müşteri Cari Hareket ekranından hiç çıkmadan hızlı erişim butonları ile basit, kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilir Müşteri Hesap Hareketlerini yazdırabilir ve ya excel ortamına aktarabilirsiniz.

Tahsilat kaydı yaptığınızda Tahsilat ekranına seçmiş olduğunuz Kasa için otomatik olarak Kasa Giriş işlemi yapılmaktadır.
Bu özelliğimiz sayesinde sadece tahsilat kaydınızı işleyerek kasanızda ne kadar nakit olduğunu ve gün sonunda kasa defterini tutmuş olursunuz.


Müşteri Hesap Ekstresi ekranında; Müşterilerinizden yapmış olduğunuz Tahsilatlar ve Müşterilerinizin Borçlarını Yürüyen Bakiye sisteminde Kasa Defteri mantığında listeleyebilir, Fatura ile ilişkili olan kayıtları seçerek alt kısımda Fatura içeriğini görüntüleyebilirsiniz.
Müşteri Hesap Ekstrenizi, fatura detayları ile birlikte yazdırabilir, excel ortamına aktarabilirsiniz.


Müşteri Hareket Raporu ile tüm müşterinizden yapmış olduğunuz tahsilatlar ve müşterilerinizin borçlarını, müşteri adres ve telefon bilgileri ile birlikte görüntüleyebilir, yazıcıdan çıktı olarak alabilir ya da excel ortamına aktarabilirsiniz.
Müşteri Hareket Raporu kayıtlarını; işlem tarihi, müşteri kodu, müşteri adı, firma adı, müşteri telefon ile adres – ilçe – il bilgilerine göre sorgulayabilirsiniz.  


Müşteri Bakiye Raporu ile tüm müşterinizin tüm tahsilat ve borçlarının toplamını ve güncel bakiyelerini müşteri adres ve telefon bilgileri ile birlikte görüntüleyebilir, yazıcıdan çıktı olarak alabilir ya da excel ortamına aktarabilirsiniz.
Müşteri Bakiye Raporu kayıtlarını; sadece bakiyesi olanlara göre ( bakiyesi sıfırdan büyük olanlar ) sorgulayabileceğiniz gibi, müşteri kodu, müşteri adı, firma adı, müşteri telefon ile adres – ilçe – il bilgilerine göre de sorgulayabilirsiniz.  

 

Müşteri kayıtları ile ilgili olarak yaptığınız tüm işlemleri basit, kolay ve hızlı bir şekilde Firmalarınız için de gerçekleştirebilirsiniz.


Ekran Görüntüsü


Müşteri Yorumları

Toplam Yorum : 45
Puan:5 / 5 Puan

Fettah - NEHİR YAPI
12.04.20185 Puan

Selamünaleyküm. Bu programı inceleyip aldık, muhasebe için istediğimiz özellikleri karşılaması pahalı programlar ile eşdeğer özelliklere sahip olması fiyatının makul olması bir yana programın satış, kurulum ve sonrası yardımları için EXTRA YAZILIM'a 5 yıldızdan fazlasını hakkettiğini belirtirim. devamı...

Volkan KAYA - BESTE OTOMOTİV
10.04.20185 Puan

programdan ve program sonrası arkadaşların vermiş oldukları hizmet takdire şayan cok rahat bir şekilde gönül rahatlığıyla herkse önerebileceğim bir program elinize emeğinize sağlık extra yazılım ailesi devamı...

Muhammed KOÇAK - VIVA COPY
17.10.20175 Puan

Programı satın aldım ama ben bu kadar ilgili bu kadar iyi bir program satıcısı görmedim eminim ki programıda kendisi kadar iyidir mutlaka kendisiyle tanışın ve programı deneyin bir işletmenin bütün ihtiyaçlarını hemen program hem satış sonrası destek olarak kusursuz size sunuyorlar ilgi ve alakaları için tekrar teşekkür ederim paranızın hayrını görün muhammed koçak Viva copy kırtasiye ve kopyalama merkezleri devamı...

Diğer Yorumlar

Etiketler

Basit Cari Programı, 
Kolay Cari Programı, 
Ucuz Cari Programı, 
Cari Takip Programı, 
Müşteri Takip Programı, 
Alacak Takip Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım