Kasa Programı

Extra Kasa Takip Programı ile Günlük Kasa Hareketlerinizi Kasa Defteri mantığı ile basit, kolay ve hızlı bir şekide takip edebilir, masraflarınızı gruplayarak en çok gider kalemlerinizi belirleyebilirsiniz.

Extra Kasa Programında dilediğiniz kadar kasa tanımlaması yapabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz kasalar üzerinde Kasa Hareket ekranından Kasaya Para Girişi ve Kasadan Para Çıkışı yapabilirsiniz.
Ayrıca Faturaelı Satış ekranından ve ya Müşteri Tahsilat ekranlarında Kasanızı seçerek, otomatik olarak Kasa Girişi yapabilirsiniz.

Kasa Hareket Raporlarında yürüyen bakiye ile her işlemden sonra kasa bakiyesini izleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Kasa Hareket Raporunuzu Excel ve PDF olarak dönüştürebilirsiniz.

Kasa Bakiye Raporu ile kasanızda olan tüm hareketlerin toplamını listeleyebilirsiniz.

Günlük Kasa Bakiye Raporu ile kasanızda olan hareketlerin günlük toplamlarını Kasa Defteri mantığında  listeleyebilirsiniz.

 

Extra Kasa Programında dilediğiniz kadar Banka tanımlaması yapabilirsiniz.

Banka extralarınızı Extra Kasa Programına kaydederek tüm bankalarınızda ki para akışını ve bankalarınızda ki toplam varlıklarınızı basit, kolay ve hızlı bir şekide raporlayabilir, Excel ve PDF ortamına aktarabilirsiniz.

 

Arzu ederseniz bazı özellikleri kısıtlanmış olarak Ücretsiz Kasa Takip Programımızı indirip hiçbir ücret ödemeden kullanabilrsiniz.


Ekran Görüntüsü


Müşteri Yorumları

Toplam Yorum : 45
Puan:5 / 5 Puan

Fettah - NEHİR YAPI
12.04.20185 Puan

Selamünaleyküm. Bu programı inceleyip aldık, muhasebe için istediğimiz özellikleri karşılaması pahalı programlar ile eşdeğer özelliklere sahip olması fiyatının makul olması bir yana programın satış, kurulum ve sonrası yardımları için EXTRA YAZILIM'a 5 yıldızdan fazlasını hakkettiğini belirtirim. devamı...

Volkan KAYA - BESTE OTOMOTİV
10.04.20185 Puan

programdan ve program sonrası arkadaşların vermiş oldukları hizmet takdire şayan cok rahat bir şekilde gönül rahatlığıyla herkse önerebileceğim bir program elinize emeğinize sağlık extra yazılım ailesi devamı...

Muhammed KOÇAK - VIVA COPY
17.10.20175 Puan

Programı satın aldım ama ben bu kadar ilgili bu kadar iyi bir program satıcısı görmedim eminim ki programıda kendisi kadar iyidir mutlaka kendisiyle tanışın ve programı deneyin bir işletmenin bütün ihtiyaçlarını hemen program hem satış sonrası destek olarak kusursuz size sunuyorlar ilgi ve alakaları için tekrar teşekkür ederim paranızın hayrını görün muhammed koçak Viva copy kırtasiye ve kopyalama merkezleri devamı...

Diğer Yorumlar

Etiketler

Basit Kasa Programı, 
Kolay Kasa Programı, 
Ucuz Kasa Programı, 
Kasa Takip Programı, 
Kasa Defteri Programı, 
Kasa Defteri Takip, 
Banka Ekstra Takip, 
Banka Hesap Takip Programı, 
Ücretsiz Kasa Defter Programı, 
Ücretsiz Kasa Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım